Wesoły Romek - naprawdę jesteś wesoły. I wszystko piszesz na wesoło (komicznie).
masterlag - też nie jest tak, że jeśli jest akcja przeciwko rządom Platformersów to, że wszyscy kibice nie głosują na Platformę. Prawda jest taka, że (szczególnie w tłumie) można krzyczeć naprawdę różne rzeczy i wtedy człowiek jednoczy się z resztą i wszystko jest fajne i zgrane. A jak kibic jest na wyborach to to jest jego indywidualna decyzja, tu już tłum nie decyduje i jestem pewien, że jest część polskich fanów którzy mimo całej akci przeciwko Tuskowi i tak głosowali na PO. Podobnie było w Krakowie z wyborem prezydenta, była jedność, wszyscy, a już na pewno znaczna większość była przeciwko Majchrowskiemu, wielu z Nas wierzyło, że napsujemy mu krwi jako część Krakowa a jak wyszło wiemy. A swoją drogą Tuskmenistan piękna nazwa
