Wesoły Romek napisał(a):

|
Zaczyna się, jakbym słyszał Jarosława: bełkot, bzdury, głupkowaty Romek. To takie typowe. Tak szczerze, nawet trochę mi Was żal. Podobno jest taka zasada - zwycięzców się nie sądzi...Przegrani sami się osądzą. Szanuję Wasze zdanie, Wy uszanujcie moje. Dobrze wiemy, że ani ja nie przekonam Was, ani Wy mnie. Więc po co tracić czas?
|
człowieku dobrze sie ....a czujesz? wyrzygales jakies punkty, dostales odpowiedz od A do Z i jeszcze mało?