Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14546
Stary 10.10.2011, 17:08
Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
Zaczyna się, jakbym słyszał Jarosława: bełkot, bzdury, głupkowaty Romek. To takie typowe. Tak szczerze, nawet trochę mi Was żal. Podobno jest taka zasada - zwycięzców się nie sądzi...Przegrani sami się osądzą. Szanuję Wasze zdanie, Wy uszanujcie moje. Dobrze wiemy, że ani ja nie przekonam Was, ani Wy mnie. Więc po co tracić czas?
Ależ o czym Ty mówisz. Dwukrotnie już Arapho Cię idealnie wypunktował. Za co chwała - że mu się chciało. Pokazał, że nie masz wiedzy politycznej, kłamiesz lub manipulujesz. Gdy to zrobił nagle kończysz dyskusje, dalej stosując tą samą, populistyczną retorykę ("jakbym słyszał Jarosława"). Szczerze, tu naprawdę, szkoda prowadzić z Tobą dyskusje, bo choćby ktoś Ci udowodnił coś czarno na białym Ty będziesz tym bardziej okopywał się na swojej pozycji, wśród głupoty i absurdu... tylko czasami pojękując "no... ale Jarosław..."

Zresztą nick zobowiązuje. W końcu w Misiu, Wesoły Romek to był troszkę taki wioskowy głupek.