Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14545
Stary 10.10.2011, 17:08
Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
Zaczyna się, jakbym słyszał Jarosława: bełkot, bzdury, głupkowaty Romek. To takie typowe. Tak szczerze, nawet trochę mi Was żal. Podobno jest taka zasada - zwycięzców się nie sądzi...Przegrani sami się osądzą. Szanuję Wasze zdanie, Wy uszanujcie moje. Dobrze wiemy, że ani ja nie przekonam Was, ani Wy mnie. Więc po co tracić czas?
Mogłeś od razu napisać, że nie interesuje Cię dyskusja, nie masz pojęcia o czym piszesz i wpadłeś tu tylko po to, żeby przekazać prawdę objawioną. Wówczas wszyscy by Cię olali.
Ale nie - wlazłeś tutaj, zacząłeś chrzanić jak potłuczony, ludzie wypunktowali Twoje tezy jedna po drugiej - i co? Tracili tylko czas.

Jest taki termin: troll internetowy. Opisuje on właśnie takich ludzi jak Ty. Uwierz mi - to nie jest komplement.

A tak BTW - co wygrałeś? Bo widzę, że chyba dotąd nie zajarzyłeś różnicy między wyborami powszechnymi, a meczami piłki nożnej...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!