Wesoły Romek napisał(a):

|
Zaczyna się, jakbym słyszał Jarosława: bełkot, bzdury, głupkowaty Romek. To takie typowe. Tak szczerze, nawet trochę mi Was żal. Podobno jest taka zasada - zwycięzców się nie sądzi...Przegrani sami się osądzą. Szanuję Wasze zdanie, Wy uszanujcie moje. Dobrze wiemy, że ani ja nie przekonam Was, ani Wy mnie. Więc po co tracić czas?
|
Mogłeś od razu napisać, że nie interesuje Cię dyskusja, nie masz pojęcia o czym piszesz i wpadłeś tu tylko po to, żeby przekazać prawdę objawioną. Wówczas wszyscy by Cię olali.
Ale nie - wlazłeś tutaj, zacząłeś chrzanić jak potłuczony, ludzie wypunktowali Twoje tezy jedna po drugiej - i co? Tracili tylko czas.
Jest taki termin: troll internetowy. Opisuje on właśnie takich ludzi jak Ty. Uwierz mi - to nie jest komplement.
A tak BTW - co wygrałeś? Bo widzę, że chyba dotąd nie zajarzyłeś różnicy między wyborami powszechnymi, a meczami piłki nożnej...