ja namówiłem już 8 osób na mecz. Niektórzy wracają na R22 a inni będą tam pierwszy raz. Nie mogę tylko przeboleć tego, że moja żona (którą zabieram na mecz) będzie musiała wyrobić kartę Kibica

Taki z niej kibic, że ...... No ale stadion trzeba zapełnić. Oczywiście idziemy na mecz z Jagą i nie na C (piszę od razu żeby się "kumaci" nie przypominali)