Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
laurence
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Nibylandia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7047
Stary 10.10.2011, 16:26
ja namówiłem już 8 osób na mecz. Niektórzy wracają na R22 a inni będą tam pierwszy raz. Nie mogę tylko przeboleć tego, że moja żona (którą zabieram na mecz) będzie musiała wyrobić kartę Kibica Taki z niej kibic, że ...... No ale stadion trzeba zapełnić. Oczywiście idziemy na mecz z Jagą i nie na C (piszę od razu żeby się "kumaci" nie przypominali)
Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera
Odpowiedz cytując