Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
didzej132
Senior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7044
Stary 10.10.2011, 15:23
Nie no ok 12 było ok 50 osób w kolejce i tylko kilka po bilety na jagę .
A znowu bez przesady że bilety są jakieś bardzo drogie (fakt ligowe powinny być ciut tańsze z racji otwarcie całego stadionu) ale na Fulham nie jest źle . Ile kosztowały bilety na Tottenham (na młyn)
Odpowiedz cytując