Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14985
Stary 10.10.2011, 15:10
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Nie, a slyszales o zasadzie domniemania niewinnosci? Czy masz domniemanie winy...
Co to ma do rzeczy? Wisła nie przesądzała o winie, tylko nie przedłużyła umowy. Dzięki temu tylko przez chwilę "dziennikarze" mogli pisać o "korupcji na Reymonta". Musiała to zrobić chociażby z powodów marketingowych.
A Twoje przekonanie to zdecydowanie za mało.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując