dj_ibutti napisał(a):

|
Nie, a slyszales o zasadzie domniemania niewinnosci? Czy masz domniemanie winy...
|
Co to ma do rzeczy? Wisła nie przesądzała o winie, tylko nie przedłużyła umowy. Dzięki temu tylko przez chwilę "dziennikarze" mogli pisać o "korupcji na Reymonta". Musiała to zrobić chociażby z powodów marketingowych.
A Twoje przekonanie to zdecydowanie za mało.