Wyświetl pojedynczy post
Krakow-Berlin
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3074
Stary 10.10.2011, 15:05
Jak to bylo z unikatem dla Wisly? Szkocja bedzie miala podobna koszulke jak my.

http://www.footballshirtculture.com/...rt-leaked.html
Odpowiedz cytując