Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Krakow-Berlin
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
3074
10.10.2011, 15:05
Jak to bylo z unikatem dla Wisly? Szkocja bedzie miala podobna koszulke jak my.
http://www.footballshirtculture.com/...rt-leaked.html
Krakow-Berlin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krakow-Berlin
Znajdź inne posty napisane przez Krakow-Berlin