Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14536
Stary 10.10.2011, 15:05
Wesoły Romku, czepiasz się o.Rydzyka za bardzo nie wiem dlaczego. Nie słucham jego rozgłośni,nie czytam książek przez niego wydawanych, ale specjalnie mi nie przeszkadza,że ktoś słucha i czyta. Rydzyka ma swój profil i go realizuje. Nie wiem za bardzo co ci w nim przeszkadza. To,że poglądy,że nie są zbieżne z Twoimi czy to,że nie płaci podatków,albo robi to na Cyprze. Tudzież robi coś nielegalnie?O co chodzi Ty mały demokrato



P.S. Może wysłałeś przekaz i ci za to nie podziękował?
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 10.10.2011 o godz. 15:09.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.