Wesoły Romku, czepiasz się o.Rydzyka za bardzo nie wiem dlaczego. Nie słucham jego rozgłośni,nie czytam książek przez niego wydawanych, ale specjalnie mi nie przeszkadza,że ktoś słucha i czyta. Rydzyka ma swój profil i go realizuje. Nie wiem za bardzo co ci w nim przeszkadza. To,że poglądy,że nie są zbieżne z Twoimi czy to,że nie płaci podatków,albo robi to na Cyprze. Tudzież robi coś nielegalnie?O co chodzi Ty mały demokrato
P.S. Może wysłałeś przekaz i ci za to nie podziękował?