Wyświetl pojedynczy post
AveLechia
Senior Member
 
Od: 10.2010
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10196
Stary 10.10.2011, 14:40
myślałem nad tym dużo i chyba jednak zaryzykuje ale zamiast Słowacji wrzucę Walię. Armenia mi ostatnio siadła wiec licze na niespodziankę. Portugalia powiem szczerze nie wyobrażam sobie żeby nie weszli z 1 miejsca natomiast Wali ciekawie grają. Zobaczymy
Odpowiedz cytując