Wesoły Romek napisał(a):

|
Arapaho, jeżeli Kaczyński zgodnie z niedawną obietnicą, zrezygnuje z przywództwa w PIS po przegranych wczorajszych wyborach, jestem gotów machnąć ręką i przyznać Ci rację w każdej kwestii... Jeżeli jednak po raz kolejny prostacko skłamał, wybacz...Ja sam mówił: "raz dane słowo jest święte"...
|
Dobra, wtedy machniesz ręką. A póki co się ustosunkuj, bo kolega zbił właściwie każdy z Twoich zarzutów i ciekaw jestem Twojej riposty.
Swoją drogą, Kaczor później już się z tej deklaracji wycofał, więc nie licz teraz raczej na jej spełnienie.