Ela napisał(a):

Kiedy tak obiecał ?
Pytam, gdyż nie spotkałam się z taką deklaracją. Ale być może coś mi umknęło.
W necie na szybko też nie mogę znaleźć.
|
W 2008 r. powiedział, że jeśli PIS przegra wybory w 2011 to przekaże władzę w partii młodszym - wczoraj widziałem nagranie tego przemówienia w TVN24.