Wyświetl pojedynczy post
tomek100
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14529
Stary 10.10.2011, 13:57
Ela napisał(a):Wyświetl post
Kiedy tak obiecał ?
Pytam, gdyż nie spotkałam się z taką deklaracją. Ale być może coś mi umknęło.
W necie na szybko też nie mogę znaleźć.
W 2008 r. powiedział, że jeśli PIS przegra wybory w 2011 to przekaże władzę w partii młodszym - wczoraj widziałem nagranie tego przemówienia w TVN24.