Wesoły Romek napisał(a):

|
Arapaho, jeżeli Kaczyński zgodnie z niedawną obietnicą, zrezygnuje z przywództwa w PIS po przegranych wczorajszych wyborach, jestem gotów machnąć ręką i przyznać Ci rację w każdej kwestii... Jeżeli jednak po raz kolejny prostacko skłamał, wybacz...Ja sam mówił: "raz dane słowo jest święte"...
|
Kiedy tak obiecał ?
Pytam, gdyż nie spotkałam się z taką deklaracją. Ale być może coś mi umknęło.
W necie na szybko też nie mogę znaleźć.