Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Diabolos
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci ?
Offline
#
7041
10.10.2011, 13:33
Byłem dziś ok. 13 w Strefie Kibica, po 2 kasy otwarte na Jage i Fulham, mówiąc krótko pustki jakby było nieczynne.
Diabolos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Diabolos
Znajdź inne posty napisane przez Diabolos