Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Diabolos
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: się biorą dzieci ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7041
Stary 10.10.2011, 13:33
Byłem dziś ok. 13 w Strefie Kibica, po 2 kasy otwarte na Jage i Fulham, mówiąc krótko pustki jakby było nieczynne.
Odpowiedz cytując