wonski_eNHa napisał(a):

Z Korwinem jest taka sama sprawa jak z Palikotem, gdyby zarejestrowali mu lity w całym kraju to mogłoby być śmiecznie/dramatycznie. Młodzi głosowaliby na Palikota i Korwina i to mogłoby zburzyć układy w sejmie.
Dlaczego nie zarejestrowano partii Korwina? Jest niewygodny, niewygodny czyli RZĄD się go boi, jeżeli rząd boi się jakiegoś kolesia ze średniowiecznymi poglądami to znaczy, że Polska jest rządzona przez skończonych idiotów.
|
Konotacje między Palikotem a Korwinem świetnie wyjaśnia ten artykuł:
http://4wladza.nowyekran.pl/post/275...po-raz-kolejny
napisany jeszcze przed wyborami. Z większością tez w nim postawionych - zgadzam się.
---
Wesoły Romek napisał(a):

|
Arapaho, jeżeli Kaczyński zgodnie z niedawną obietnicą, zrezygnuje z przywództwa w PIS po przegranych wczorajszych wyborach, jestem gotów machnąć ręką i przyznać Ci rację w każdej kwestii... Jeżeli jednak po raz kolejny prostacko skłamał, wybacz...Ja sam mówił: "raz dane słowo jest święte"...
|
Piękne jest to jak wyborcy PO, przyczepiają się do Kaczyńskiego o mówienie nieprawdy, gdy sami popierają partię, w której liderem jest arcyoszust i największy kłamca III RP jakiego zna historia.