|
Z Korwinem jest taka sama sprawa jak z Palikotem, gdyby zarejestrowali mu lity w całym kraju to mogłoby być śmiecznie/dramatycznie. Młodzi głosowaliby na Palikota i Korwina i to mogłoby zburzyć układy w sejmie.
Dlaczego nie zarejestrowano partii Korwina? Jest niewygodny, niewygodny czyli RZĄD się go boi, jeżeli rząd boi się jakiegoś kolesia ze średniowiecznymi poglądami to znaczy, że Polska jest rządzona przez skończonych idiotów.
W sumie w jakimś sensie ustrój rodem z Luksemburgu byłby dla Polski ciekawym i nie najgorszym rozwiązaniem.
Tylko kto byłby królem... ?
|