Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14519
Stary 10.10.2011, 12:35
Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
W jaki sposób oszukała Was PO? Powtarzacie jakieś zasłyszane bzdury.
Mnie nie oszukała bo na nich nie głosowałem. Oszukała zaś swoich wyborców. Gdzie podatek liniowy?Gdzie obniżanie podatków? Gdzie okregi jednomandatowe do sejmu? gdzie modernizacja czy likwidacja krusu?



Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
Wyniki wyborów bardzo mnie cieszą, widać, że naród mądrzeje.
Chyba głupieje. Rozwalenie szkolnictwa np. brak nauki historii lat po 1939 r w gimnazjum (przypadek), burdel z sześciolatkami , burdel z książkami przez co rodzice mając kilkoro dzieci muszą kupować kilka rożnych zestawów drogich książek


Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
Wielu z Was ma chyba krótką pamięć. Być może w 2005 roku, gdy PIS wygrał wybory, byliście zbyt młodzi, być może nie interesowaliście się polityką. Ja się interesowałem i interesuję. I dobrze pamiętam te czasy.
Głosuje od 1998r. mogę się szefie wypowiedzieć?


Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
Ten stek bzdur obiecywanych prze kaczora (3 miliony mieszkań, że nigdy nie będzie premierem jeżeli jego brat zostanie Prezydentem itp.), ten wyciągnięty środkowy palec w kierunku wyborców po wygranej. .
Przypomnisz ile rządził PIS? 18 miesięcy! Ile rzadzilo PO? 48 miesięcy. Czemu jednych nie ganisz mimo że mieli ponad 2 razy wiecej czasu a drugim wytykasz nie zrealizowanie obietnic mimo że czasu na to nie mieli .

Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
To właśnie PIS najmocniej wykorzystywał służby specjalne. Nie do wykrywania przestępców.
Brednia do kwadratu. Przegladnij sobie statystyki - 2007-2011 najwięcej podsłuchów założonych w Polsce, najwiecej w skali całej UE.
Kibice zatrzymywani w Białymstoku,Bełchatowie,Poznaniu,Warszawie za antyrządowe hasła.
Karani finansowo we Wrocławiu za patriotyczne oprawy.
W krakowie z tłumu po meczu wyciągani kibice za koszul;i antypasiaste. Twoja partia to jest Białoruś w najczystszej postaci

Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
Oni ich produkowali a następnie udawali, że łapali. Za przykład niech służy sprawa Beaty Sawickiej, którą ponad rok za nasze pieniądze urabiał "agent Tomek" aby przed wyborami ogłosić "mamy złodzieja"!
Widać że kolega nie zna czegos takiego jak prowokacja policyjna. Rozumiem - niewiedza.
Chyba że prowokacja jest zakazana? Może o czyms nie słyszałem.Biedna Sawicka zakochała się i chciała zrobić wałek. Tak jak Zbych i Rych się zakochali w automatach do hazardu , tak też zakochał się prezydent Wałbrzycha kupując glosy wyborców

Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
Kolejny przykład to sprawa B.Blidy i ogrom matactwa po jej tzw. samobójczej śmierci.
Ogrom matactwa którego nie wykrył żaden organ prokuratoski. OGROM.
Morderstwo polityka PIS-u to nie skandal? Jakoś cisza w tej sprawie u zwolennikow PO . Sza.....

Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
To także sprawa doktora G, któremu zniszczono karierę podrzucając niby łapówkę, której nigdy nie udowodniono. Przez te działania zawiesił on wykonywanie zawodu, co poskutkowało niemalże całkowitym brakiem dokonywania przeszczepów narządów w Polsce (ilość zmarłych z tego powodu jest trudna do oszacowania).
Biedny doktor Garlicki- gośc jest nagrany jak bierze łapówy, od ludzi, przesuwa tych płacacych na lepsze miejsca a tych nie płacących na gorsze. Biedaczysko......
Myslisz chłopie trochę?

Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
Kolejną sprawą było błyskawiczne, nocne, pełne przejęcie TVP i zabetonowanie w niej swoich ludzi, których do dzisiaj nie można wykopać.
Przejęcie TVP przez PIS i przyjęcie Lisa i drugiego Żakowskiego.
Przejęcie TVP przez PO i SLD wyrzucenie Pośpieszalskiego,Ziemkiewicza,Lichockiej,Karnowski ch,Wildstaina.
Masz racje jest róznica standardów.Hehe...


Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
To, że Kraków nie dostał Euro (a co za tym idzie konkretnego, państwowego nadzoru nad budową stadionu) to także "zasługa" PIS, którzy z zemsty za to, że wybory na Prezydenta Krakowa wygrał Majchrowski, a nie Terlecki, ręką m.in. Ziobry, głosował na "nie". Tenże Ziobro, głosował przeciwko dofinansowaniu lotniska Balice, co groziło odebraniem dotacji unijnych, na szczęście głosowanie przegrał ( przypomina to sprawę naszej hali). PIS robił wszystko, aby utrudnić rządzenie kolejnym rządom, zupełnie nie myśląc o Polsce i jej przyszłości
Zapomniałeś dodać że PIS odpowiada ze gradobicie w Birmie i koklusz w Somalii...

Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
. Po wygranych w 2007 wyborach, PO miała całkowicie związane ręce.
Biedactwa ...

Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
.Prezydent L. Kaczyński, sterowany przez Jarosława, nie pozwolił jej rządzić (zawetował 16 najważniejszych ustaw, tylko po to, aby przed kolejnymi wyborami 2011 PIS mógł powiedzieć - PO nic nie robi!)
Zawetował najmniej z wszystkich dotychczasowych prezydentów w czasie swoich kadencji. Czytałeś jakie zawetował. Które z nich były szkodliwe dla Polski. Pogadajmy merytorycznie a nie pisz kolejnych bzdur

.
Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
Kaczyński jak kameleon, zmieniał twarz przed kolejnymi wyborami, tylko po to, aby wreszcie wygrać i dokonać zemsty na PO. To że najmocniej na tym straciłaby Polska, miał głęboko w d.
Zajmując się funduszami unijnymi, przebywam często w Brukseli. Urzędnicy tam pracujący, są doskonale zorientowani na temat nieudolnych działań ówczesnych rządów PIS (m.in. Fotyga), którzy zgadzali się na wszystko co zaproponowała im UE, bez żadnych negocjacji.Obecne nasze działania są zupełnym przeciwieństwem wspomnianych, to dzięki nim mamy dziś tak olbrzymie pieniądze na rozwój kraju
Jakbyś się zajmował funduszami UE to bys wiedział że całe procedury wykorzystania tychże funduszy opracowała i wdrożyla śp.Gęsicka z PISu. I w rok to zrobila.!!.Tylko dzięki temu PO może w taki a nie inny sposób korzystac z nich


.
Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
Sprawę Smoleńska na razie przemilczę, bo mam nadzieję, że zostanie w końcu opublikowana rozmowa braci Kaczyńskich, po której wielu z Was przejrzy na oczy.
Rozumiem że wiesz co w niej jest?
Nawet się nie kompromituj - polski rząd zrobił sprawie Smoleńska mniej niż opluwany przez was Macierewicz (ach ten brak agesji u PO) . Pokaż analizy rządowych ekspertów porównany z analizami eksperta NASA

Wesoły Romek napisał(a):Wyświetl post
PIS "chwytając się brzytwy", na finiszu kampanii pozornie stanął po stronie kiboli, a głównie po stronie pewnego zwykłego bandyty, którego to senator Romaszewski odwiedzał w więzieniu, tylko po to, aby uzyskać kilka głosów w wyborach. Czy myślicie, że po przegranych wyborach, PIS będzie pamiętał o tych ludziach? Zapomnijcie. Już niedługo sam będzie krzyczał, że Rząd PO za bardzo cacka się z kibolami. Dziś znów ujawnił się "stary, dobry" Kaczyński, rozpoczynając kolejną krucjatę pod Pałac Prezydencki. PIS nie potrafi wygrywać, nie potrafi też przegrywać. Już niedługo ujrzycie prawdziwą twarz tego człowieka, którego dewizą życiową jest destrukcja, który nie potrafi niczego zbudować, jedynie rujnować.
Rozumiem ze sprzedaż Lotosu,PGNIG,Orlenu,KGHM ci nie przeszkadza. Sprzewdanie łupków ci nie przeszkadza. Likwidacja stoczni ci nie przeszkadza (jakoś Niemcy czy Holandia mogla wspomagac swoje stocznie i w tym roku mają one rekordowe obroty).Jakby za Kaczyńskiego były takie zatrzymania wśrod kibicow to byś grzmiał razem z pryncypałami o zagrożeniu demokracji ( zresztą nieraz pewnie piałeś w latach 05-07)

i ty mówisz o destrukcji ?Chyba coś ci sie pomyliło
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej