saklak1906 napisał(a):

Czlowieku ......... farmazony to kazdy moze, On jest nawet lepszy od Kaczora. Oceniem go po tym co ma do powiedzenia i co chce zrobic.
Chcesz mi powiedziec ze narod jest tak ciemny ze nie poznal sie na tak wybitnym polityku?co wybory to samo.
Nie potrafil zarejestrowac list w calym kraju a chce Polsce uzdrawiac? no prosze cie
Jak chcesz wiedziec to kiladziesiat razy ogladalem JKM w roznych programach i wiem co ........ od zeczy.
Ja tez moge powiedziec kilka sloganow i co mam racje a inni nie. Panstwo to jezt zywy organizm to nie gra komputerowa w ktorej cos nie wyjdzie to sie zrobi restart i zacznie grac od nowa.
|
Znów ani jeden konkret, ani jeden argument.