Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14510
Stary 10.10.2011, 11:55
Bardzo dobrze.Wiekszość obywateli polski to polityczni impotenci. Przepraszam ale jak wczoraj na głosowaniu stoi obok mnie facet i krzyczy na komisję czemu on na liście nie ma Napieralskiego to o czym mowa.
Niech wicemarszalkiem będzie obskórny transwestyta, szefem komsiji do spraw nauki i kultury agresywny homoseksualista a Lotos .Orlen ,KGHM i łupki niech sprzedadzą Tuskobusy ruskim i niemcom.Nie bedzie nic to i to prosiaki odejdą nie mając nic do wydania a zostana idealiści .Wtedy moze coś zbudujemy od początku
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej