|
Od dziś wstydzę się żę mieszkam w tym kraju gdzie prawie 10 procent społeczeństwa popiera dewiacje ,kryminałów i zboczeńców to jest jakaś paranoja śmiano się z Samoobrony ale to co reprezentują sobą ludzie Palikota ( o pomyłka) palikota to przechodzi ludzkie pojęcie wstyd jeszcze raz wstyd
|