Wyświetl pojedynczy post
Worcester
Senior Member
 
Od: 03.2007
Skąd: z trybun

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14498
Stary 10.10.2011, 10:50
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
A mnie cieszy że utopijne ideologie nie zyskują dużego poparcia wśród społeczeństwa.

Zakładając teoretycznie że Nowa Prawica weszłaby do Sejmu.Z kim koalicja?

"socjalistyczna" PO - odpada
"socjalistyczny" PiS - odpada
"socjlistyczne" PSL - odpada
"socjalistyczny" SLD - odpada

Czyli jakiś niestabilny rząd mniejszościowy,za chwile przedterminowe wybory...
Opozycja. Dlaczego poglądy liberalnno - konserwatywne uważasz za utopijne?
To co głosi Korwin jest poparte ekonomicznie, dokładnie założeniami austriackiej szkoły ekonomii. Wszystko jest logiczne. Proste niczym drut. Facet tłumaczy motłochowi 20 lat jedno i to samo, nie zmienia poglądów, dlatego powinien być najbardziej wiarygodny.
Problem w tym, że nasz naród jest tępy i na pytanie o keynesizm, klasyków od Misesa lub neoklasyków od Friedmana robi duże oczy.
Ludzie nie potrafią definiować, rozpoznawać i wyciągać wniosków z faktów, Ba! Pewnych faktów nawet nie dostrzegają! W sobotę już pisałem, gdyby frekwencja wynosiła 10% lepiej byłoby w tym kraju, ale do tego trzeba zrobić test przed oddaniem głosu z konstytucji i ekonomii.
Rządzącym odsianie głupoty nie na rękę, więc nigdy tak się nie stanie.
Sumienie mam czyste. Zagłosowałem na Nową Prawicę.
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański