Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek9000
Member
Od: 03.2010
Offline
#
14492
10.10.2011, 10:39
tomek100
napisał(a):
Pocieszę Was: zgodnie z prawem UE maksymalna stawka VAT może wynieść 25 proc.
Niezgodzę się z tym. Wybaczcie, że powołam się na ten syf, no ale...
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,...27_proc__.html
Ostatnio edytowane przez grzesiek9000 : 10.10.2011 o godz. 10:41.
grzesiek9000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzesiek9000
Znajdź inne posty napisane przez grzesiek9000