Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
14488
10.10.2011, 10:19
staszek001
napisał(a):
Wiele zniosę, ale 10% dla partii homosiów i transwestyta w sejmie z listy krakowskiej to jest już ....a za dużo.
Ciekawe ile osób wiedziało że Anna Grodzka to Ryszard Grodzki
gosc2332
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gosc2332
Znajdź inne posty napisane przez gosc2332