Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
staszek001
Senior Member
Od: 04.2003
Offline
#
14487
10.10.2011, 10:17
Wiele zniosę, ale 10% dla partii homosiów i transwestyta w sejmie z listy krakowskiej to jest już ....a za dużo.
staszek001
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do staszek001
Znajdź inne posty napisane przez staszek001