Wyświetl pojedynczy post
staszek001
Senior Member
 
 
Od: 04.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14487
Stary 10.10.2011, 10:17
Wiele zniosę, ale 10% dla partii homosiów i transwestyta w sejmie z listy krakowskiej to jest już ....a za dużo.