Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14478
Stary 10.10.2011, 09:55
Sprawa jest jasna. Miernota w cenie. Nawet to zabawne.

Tak się zastanawiam, gdyby przyszedł jakiś facet z znikąd, jak Tymiński z teczką, w której wg plotek jest cudowny "eliksir" na wszystkie kraju kłopoty. Ile taki facet by dostał procent? rzecz jasna w TV byłby co chwila, wszystkie dzienniki by o nim wspominały,wywiady, reportaże. Co wywiad to rzut kamery na teczkę, która nasz kandydat trzyma w ręce. Problemem jest tylko grupa narodu,którą trzeba by postraszyć wyborców,że o to oni stoją za waszą nędzą. Wiadomym,że Żydzi odpadają, Cyganie też, ja bym obstawiał za ZUS-em. Tak,baby w ZUS-ie stoją za waszą nędzą. Gdy dojdę do władzy,to uproszczę działanie ZUS-u, będą wypłacać szybciej i więcej. Coś w tym stylu. Ciekawe ile facet miałby procent i czemu tak dużo

Smuci wynik Korwina. Makabra,dla tego narodu nie ma żadnego ratunku. Liczyłem na jakieś 3-4 procenty. A tu nie. Facet mówi co i jak, od 20 lat to samo,wszystko się sprawdza jak w kryształowej kuli, a ludzie i tak idą głosować na kogoś kto po kimś jedzie, czy z czegoś drwi. O nic nie robieniu nie mówiąc. Wychodzi na to,że jako taki liberalizm gospodarczy popiera tylko 1% ludzi! W cenie widać są pedały, aborcja, trans coś tam, a gospodarczo socjalizm w 99 procentach!

P.S. No to w nagrodę VAT 25%plus 40 gr na litrze ON od 2012 roku. Bawmy się.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 10.10.2011 o godz. 10:00.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.