Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
14477
10.10.2011, 09:53
Czy przy tej ordynacji do Sejmu ,wchodza kandydaci którzy zdobyli na danej liście najwiecej glosow ( mimo tego że sa np. na 3cim miejscu na liscie) czy wchodza po kolei ,najpierw jedynki z listy,dwojki,trojki itd.. ?
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82