Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14477
Stary 10.10.2011, 09:53
Czy przy tej ordynacji do Sejmu ,wchodza kandydaci którzy zdobyli na danej liście najwiecej glosow ( mimo tego że sa np. na 3cim miejscu na liscie) czy wchodza po kolei ,najpierw jedynki z listy,dwojki,trojki itd.. ?