serek.c2 napisał(a):

Napisałem "myślę, iż ze względu na swoją pracę wiem na ten temat więcej". To nie twierdzenie, to przypuszczenie. Jeśli jest inaczej szczerze przepraszam a do dyskusji na temat ekonomii i finansów zapraszam na priv.
Zdyskwalifikowałeś (wykluczyłeś) mnie jako ekonomistę i finansistę - będę musiał pogadać o tym z Arłukowiczem hehe
Wykresów też nie wrzucałem
|
Jeśli Twoją intencją było rzeczywiście wyrażenie przypuszczenia a nie stwierdzenia to ja również ze swojej strony szczerze przepraszam
