Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14472
Stary 10.10.2011, 09:32
grzesiek9000 napisał(a):Wyświetl post
Janek dostał się do sejmu.

Kod:
http://niezalezna.pl/17427-tomaszewski-bedzie-gral-w-klubie-pis
Jeśli zabierze się za krytykę Tuska tak jak za Smude czy PZPN ,to będzie ostro.
Żeby się nie stał tylko drugą Nelly Rokitą Pisu