Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek9000
Member
Od: 03.2010
Offline
#
14466
10.10.2011, 09:09
Mixu
napisał(a):
Nasz nowy poseł albo posłanka wybrany/na z Krakowa. Anna/Andrzej? Grodzka/i ?
Ruch Poparcia Palikota.
Komentarz zbędny chyba no nie?
Błagam weź to zalinkuj, albo coś bo na to się nie da patrzeć
grzesiek9000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzesiek9000
Znajdź inne posty napisane przez grzesiek9000