Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
coonta
maurotanin
Od: 04.2004
Skąd: je wziąłem pewnie zapytacie :]
Offline
#
19901
10.10.2011, 09:06
Małe kompendium i podsumowanie nieudolności ZIKiT-u:
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...naraza_kibicow
Po burzy słońce wychodzi zza chmur...
coonta
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do coonta
Znajdź inne posty napisane przez coonta