Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14461
Stary 10.10.2011, 08:38
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Nie bardzo potrafie zrozumiec, jakim sposobem po 4 latach kiepskich rzadow niespelnionych obietnic, swiatowego kryzysu i zwiazanych z tym podwyzek, tragicznej smierci prezydenta, afer, wynik jest identyczny jak przed tymi 4 laty.
Media ? Glupota ?
A może tym 50%, którzy zagłosowali za koalicją rządzącą, te 4 lata wydają się całkiem przyzwoite? Może uznają, że światowy kryzys i wyższe ceny surowców na światowych rynkach to nie wina Tuska i Rostowskiego? Może ludzie są przekonani, że samolotem z prezydentem nie kierował Tusk, tylko piloci, którzy popełnili serię skandalicznych błędów? Może jedyną dużą aferą przez te 4 lata była afera hazardowa, która faktycznie nie odbiła się takim echem jak powinna, ale miała miejsce już 3 lata temu i po prostu o niej zapomniano?

A może tak jak napisał 1q2 opozycją kierują tak wybitni przywódcy jak plastikowy Grzesio i wielki strateg Jarosław? Co oni zaproponowali w tych wyborach Polakom poza stwierdzeniem "wybierzcie nas a będzie lepiej"?
:/