|
Wynik Gasipsa mnie zszokował, szczerze mówiąc. Sadzić, palić, zalegalizować! To jak widać chwytliwe hasło wyborcze. Mnie osobiście zdziwiła dość niska frekwencja. Kiedy byłem oddać głos, to ludzi było dużo, a uważałem żeby nie trafićna tłum kościółkowców po pełnej godzinie. Pani w komisji powiedziała że frekwencja dośćwysoka, a to połowa uprawnionych nie poszła. No ale z drugiej strony sam nie wiedziałem jak zagłosować, taki wybór to żaden wybór... Jak grabarczyk dalej będzie ministrem infrastruktury, to znaczy że PO może olać opinię publiczną po całości i co gorsza zdaje sobie z tego sprawę. Ja liczę że Hallowa poleci ze stołka, bo jej pomysły w min. edukacji przyprawiająo ból, przepraszam "bul" głowy....
|