Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6144
Stary 10.10.2011, 08:25
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A w wielu nie ma nic do gadania.

Ba, nawet często decydujące słowo ma bezpośrednio właściciel albo jego przydupas a nie dyrektor sportowy który jest pomijany przy decyzjach. Tym bardziej trener.(Tak jak u nas Kapka miał).
No więc dlatego to jest jałowa dyskusja.
Każdy przypadek powinno się rozpatrywać indywidualnie i tyle.
Co nie zmienia faktu, że zdanie o "polskiej myśli szkoleniowej" to ja mam wyrobione od dawna. I nie należy ono do najlepszych.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując