Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14983
Stary 10.10.2011, 08:12
farben napisał(a):Wyświetl post
Rafał Boguski: Wierzę, że najgorsze jest już za mną

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...bb1b08d7,1,3,4

Oby. Trzymam kciuki. Przydałby się drużynie.
Pamiętam jego świetny mecz z Jagiellonią w Białymstoku w ubiegłym sezonie. Naprawdę wtedy wywarł na mnie duże wrażenie, potem kontuzja się przyplątała i niestety, długa przerwa. Jeszcze jest młody, ma chyba 26-27 lat, oby się przydał Wiśle.
Odpowiedz cytując