Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Darkh
Member
Od: 06.2003
Skąd: Ireland
Offline
#
14457
10.10.2011, 07:59
http://wybory2011.pkw.gov.pl/wyn/120...01.html#tabs-1
w Krakowie PO prawie 49%.... i uświadommy sobie, że to forum jednak ma "niszowe" poglądy w stosunku do ogółu mieszkańców...
... dobra strona tego wydarzenia to fakt, że mamy już wakacje...
Darkh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Darkh
Znajdź inne posty napisane przez Darkh