Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2781
Stary 10.10.2011, 07:58
joshi napisał(a):Wyświetl post
witam,
mam problem z reklamą peugeota, która wysuwa się z dołu, nie można jej zamknąć ani nic z nią zrobić, czy to jest wina mojeg kompa, czy to poważniejszy błąd?
U mnie jest to samo,takze mysle,ze wina lezy po naszej stronie
Powód: Ups,miałem napisac ...nie po naszej...
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 11.10.2011 o godz. 19:29.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując