Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14455
Stary 10.10.2011, 07:43
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Nie bardzo potrafie zrozumiec, jakim sposobem po 4 latach kiepskich rzadow niespelnionych obietnic, swiatowego kryzysu i zwiazanych z tym podwyzek, tragicznej smierci prezydenta, afer, wynik jest identyczny jak przed tymi 4 laty.
Media ? Glupota ?
Bo Ci piękni, młodzi panowie ładnie mówią i elegancko prezentują się w telewizorze! Przecież powszechnie wiadomo, że na PiS wstyd głosować. Mają jednak problem, bo w Polsce mamy 30% moherów, kiboli i oszołomów.
Lipa straszna. 10% dla Palikota - ten kraj schodzi na psy.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga