7 kotów napisał(a):

Nie bardzo potrafie zrozumiec, jakim sposobem po 4 latach kiepskich rzadow niespelnionych obietnic, swiatowego kryzysu i zwiazanych z tym podwyzek, tragicznej smierci prezydenta, afer, wynik jest identyczny jak przed tymi 4 laty.
Media ? Glupota ?
|
Bo Ci piękni, młodzi panowie ładnie mówią i elegancko prezentują się w telewizorze! Przecież powszechnie wiadomo, że na PiS wstyd głosować. Mają jednak problem, bo w Polsce mamy 30% moherów, kiboli i oszołomów.
Lipa straszna. 10% dla Palikota - ten kraj schodzi na psy.