|
PO zawsze ma mniejszy wynik z cząstkowych wyników bo najpierw spływają dane z małych komisji (wsi, miasteczek), a dopiero potem z miejskich gdzie PO ma zawsze najlepsze wyniki.
Przykład z wyborów prezydenckich, kiedy w nocy prezydentem był Kaczyński, rano Komorowski.
|