Gowin póki co idzie z trójki jak burza(prawie więcej głosów niż 1 i 2 sumie) .
Były ploty , że Napieralski nie zgarnie mandatu(to już by była mega sensacja) , jednak wyniki mówią co innego. Natomiast w samym mieście Szczecinie jest nieźle masakrowany(31 do 6 przy 50 % obwodów) przez swojego byłego partyjnego podwładnego - Arłukowicza.
Grabarczyk(łódzka jedynka) póki co plasuje się za czarną perłą polskiego parlamentu i za kowbojem z resortu sprawiedliwości

.