Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14438
Stary 10.10.2011, 01:22
labtec napisał(a):Wyświetl post
Kwaśniewski powiedział dokładnie to samo w rozmowie z Olejnik.
" Na miejscu Napieralskiego zastanowiłbym się, czy za 4 lata przekroczą próg 5 %"


Napieralski powinien polecieć ze stołka za tak słaby wynik. Rysiu Kalisz powinien zostać przewodniczącym. Barwna postać, młodzi lubią go słuchać, trafia do nich no i ma jaja.
Tyle tylko że Kalisz wymyśla bzdury ze stawianiem JK i Ziobry przed TS za "stworzenie atmosfery". Dla mnie to jest mało poważny polityk, w przeciwieństwie do GN, którego stosunkowo lubię, mimo że to szef SLD.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa