labtec napisał(a):

Kwaśniewski powiedział dokładnie to samo w rozmowie z Olejnik.
" Na miejscu Napieralskiego zastanowiłbym się, czy za 4 lata przekroczą próg 5 %"
Napieralski powinien polecieć ze stołka za tak słaby wynik. Rysiu Kalisz powinien zostać przewodniczącym. Barwna postać, młodzi lubią go słuchać, trafia do nich no i ma jaja.
|
Tyle tylko że Kalisz wymyśla bzdury ze stawianiem JK i Ziobry przed TS za "stworzenie atmosfery". Dla mnie to jest mało poważny polityk, w przeciwieństwie do GN, którego stosunkowo lubię, mimo że to szef SLD.