Sędzia napisał(a):

|
natomiast na miejscu SLD obawiałbym się, czy przekroczą próg.
|
Kwaśniewski powiedział dokładnie to samo w rozmowie z Olejnik.
" Na miejscu Napieralskiego zastanowiłbym się, czy za 4 lata przekroczą próg 5 %"
Napieralski powinien polecieć ze stołka za tak słaby wynik. Rysiu Kalisz powinien zostać przewodniczącym. Barwna postać, młodzi lubią go słuchać, trafia do nich no i ma jaja.