Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14429
Stary 10.10.2011, 00:53
A ja uważam, że Palikot jest w stanie szybko przejąć cały elektorat SLD, co razem daje już prawie 20%, a i w razie gdyby PO robiła dalej to co w dotychczasowej kadencji, to i jeszcze z 10% wyjmie z PO. Wówczas Palikot może liczyć na 25-30% i sytuacja nie robi się już taka spokojna.

ps. Widzieliście Leszczyńskiego u Janke w wieczorze wyborczym? Gość mówi o tym, że zwierzchnik sił zbrojnych był pijany i na opozycję Igora Janke, który powiedział że nasze badania tego nie potwierdziły, Leszczyński mówi że prokuratura Rosji tak stwierdziła i on nie ma powodu by nie wierzyć rosyjskiemu prokuratorowi. W życiu czegoś takiego nie słyszałem.
Ostatnio edytowane przez Sędzia : 10.10.2011 o godz. 00:58.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa