Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14418
Stary 10.10.2011, 00:09
grzesiek9000 napisał(a):Wyświetl post
Wyżej jest napisane

Cząstkowe wyniki niedzielnych wyborów parlamentarnych, po zliczeniu głosów z 30 proc. obwodów, zostaną podane po godz. 2 w nocy - poinformowała Państwowa Komisja Wyborcza. Do tej pory - jak podano - Komisja przeliczyła ok. 3 proc. głosów.

źródło :onet.pl
no dobra, czyli dopiero z 3 % przeliczono głosy ?!!?

Ja nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem, ale wszyscy jarają się wygraną PO i przewagą 10 % głosów nad PIS-em, podliczają już ile komu do koalicji brakuję itd.

A jeszcze nie policzono wyników z 97 % procent komisji !!!?!!!


Ej ....jeśli ktoś potwierdzi to co wyże napisałem, to nie idę spać jeszcze przez godzinę..... bo obudzę się z premierem kaczyńskim rano ;-/