grzesiek9000 napisał(a):

Wyżej jest napisane
Cząstkowe wyniki niedzielnych wyborów parlamentarnych, po zliczeniu głosów z 30 proc. obwodów, zostaną podane po godz. 2 w nocy - poinformowała Państwowa Komisja Wyborcza. Do tej pory - jak podano - Komisja przeliczyła ok. 3 proc. głosów.
źródło :onet.pl
|
no dobra, czyli dopiero z 3 % przeliczono głosy ?!!?
Ja nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem, ale wszyscy jarają się wygraną PO i przewagą 10 % głosów nad PIS-em, podliczają już ile komu do koalicji brakuję itd.
A jeszcze nie policzono wyników z 97 % procent komisji !

!!?!!

!
Ej ....jeśli ktoś potwierdzi to co wyże napisałem, to nie idę spać jeszcze przez godzinę..... bo obudzę się z premierem kaczyńskim rano ;-/