martin_6 napisał(a):

Teraz zdałem sobie sprawę, że Palade, do którego często gęsto tu się odwoływałem, mocno się przejechał ze swoimi wynikami i to w przypadku kilku partii. Tak wyśmiewane przeze mnie "renomowane" pracownie okazały się bliżej prawdziwego wyniku. Jestem mocno zaskoczony i składam samokrytykę 
Wszystko oczywiście przy założeniu że prawdziwe wyniki nie będą drastycznie odstawały od sondażu OBOP-u.
|
OBOP dobrze ostatnie wybory prezydenckie oszacował, wcześniej Palade miał lepsze wyniki.