Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14417
Stary 10.10.2011, 00:05
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Teraz zdałem sobie sprawę, że Palade, do którego często gęsto tu się odwoływałem, mocno się przejechał ze swoimi wynikami i to w przypadku kilku partii. Tak wyśmiewane przeze mnie "renomowane" pracownie okazały się bliżej prawdziwego wyniku. Jestem mocno zaskoczony i składam samokrytykę

Wszystko oczywiście przy założeniu że prawdziwe wyniki nie będą drastycznie odstawały od sondażu OBOP-u.
OBOP dobrze ostatnie wybory prezydenckie oszacował, wcześniej Palade miał lepsze wyniki.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa