Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14412
Stary 09.10.2011, 23:34
Skipper napisał(a):Wyświetl post
ok, bo czekam na nie i czekam
Ja jak byłem w komisji w wyborach samorządowych to w domu byłem chyba po 3 w nocy więc to nie tak szybko wyniki przesłać, bo jak ktoś jest skrupulatny to na koniec liczy wszytko jeszcze raz, trochę zabawy z tym jest.