Skipper napisał(a):

ok, bo czekam na nie i czekam
|
Ja jak byłem w komisji w wyborach samorządowych to w domu byłem chyba po 3 w nocy

więc to nie tak szybko wyniki przesłać, bo jak ktoś jest skrupulatny to na koniec liczy wszytko jeszcze raz, trochę zabawy z tym jest.