Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14410
Stary 09.10.2011, 23:31
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Cóż, szkoda. Mam nadzieję, że obecny rząd nie dotrzyma do końca i spotkają nas przedwczesne wybory. PO pokazało, że najlepszą kampanią jest kampania strachu - grożenia ludziom kibolami, Kaczyńskim, starymi babciami itp. Chciałbym się mylić, ale uważam, że to właśnie gra na tych strunach zapewniła im tych wyborców, którzy dali im przewagę (wcześniejsze sondaże, o ile się nie mylę, wykazywały, że PO i PiS idą łeb w łeb).
Oni straszyli PiSem a PiS głównie PO, ale PiS z Kaczyńskim, Macierewiczem itp. nie mają szans, bo oni przyciągają tylko żelazny elektorat a inny odstraszają, poza tym jak widzę kto to popiera PiS, to jakoś mi nie widzi być wśród nich.