Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
14397
09.10.2011, 23:11
Jean_Paulista
napisał(a):
http://imageshack.us/f/802/mohery.png
"mohery"... hehe, niektórzy będą musieli zmienić zdanie co do starszych osób i ich preferencji wyborczych
nie wszyscy starsi ludzie to "moherowe berety" , i nie wszyscy,nawet pobożni starsi ludzie słuchają czy mają coś wspólnego z Rydzykiem
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82