Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14387
Stary 09.10.2011, 22:50
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
PO - 29 mln

PiS - 18 mln a w październiku miał wydać jeszcze 3mln

SLD - 20 mln

PSL - 12 mln

RPP - 1mln

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/wyb...zl_208786.html
sammy napisał(a):Wyświetl post
Matoły - 30 mln
Pisiory - 21 mln
Palikot - 5 mln ( z własnej kieszonki )
Reszty nie pamiętam

http://www.gover.pl/news/szczegoly/g...l-na-kampanie/
I Wy jeszcze się dziwicie że wyniki wyborów sa takie a nie inne? Do tego dodać media plus walke z bandytami stadionowymi i mamy wynik. I jakie tu szanse mają małe partie jak PJN czy NP? Żadnych szans poprostu nie miały.
TYLKO WISŁA!