Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14381
Stary 09.10.2011, 22:44
sergio napisał(a):Wyświetl post
Mógłby ktoś tu napisać ile poszczególne partie wydały na kampanie wyborcze?

Może to mało znaczące w tym momencie ale z ciekawości chciałbym wiedzieć
PO - 29 mln

PiS - 18 mln a w październiku miał wydać jeszcze 3mln

SLD - 20 mln

PSL - 12 mln

RPP - 1mln

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/wyb...zl_208786.html
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa