sergio napisał(a):

Mógłby ktoś tu napisać ile poszczególne partie wydały na kampanie wyborcze?
Może to mało znaczące w tym momencie ale z ciekawości chciałbym wiedzieć
|
PO - 29 mln
PiS - 18 mln a w październiku miał wydać jeszcze 3mln
SLD - 20 mln
PSL - 12 mln
RPP - 1mln
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/wyb...zl_208786.html