gosc2332 napisał(a):

|
A Ty skąd wiesz że PO tak fatalnie rządzi ? Skąd wiesz to że ruscy i niemcy plują nam w twarz, a on mówi, że deszcz pad? Bo tak wmawiasz że ktoś kto myślo że o PiS to mu tv wmawiało, a powiesz skąd Ty to wszystko wiesz /
|
Edson napisał(a):

|
Poczytaj sobie "Rzeczpospolitą" i "Uważam Rze". Gazeta Polska też nie jest zła, tylko są nieco radykalni. Piszą tam o informacjach niewygodnych dla PO i Tuska, a w związku z tym w większości mediów o nich nie usłyszysz, bo te są właśnie w rękach platformersów.
|
Tylko się chłopaku spiesz z czytaniem, bo już niedługo i w tych gazetach prawdy nie uświadczysz...